Dodir reči
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja

2 posters

Ići dole

Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja Empty Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja

Počalji od Sanjalica Sub 29 Okt 2016, 09:47

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja. Za mnoge ove dvije riječi znače stabilnost, za sanjare ”volim te” znači da nikada više neće biti sami i da o njihovom srcu sada brine i neko drugi. Jedna od rijetkih stvari koja vezuje sve ljude na svijetu je upravo to da svi želimo da budemo voljeni.
Postoje oni mračni sati kada se osjećamo sami i bezvrijedni jer mislimo da nas niko ne voli jer nam dugo to nije rekao. Međutim, istina je da smo baš uvijek voljeni.
Svi smo voljeni i ljudi koji nas vole nam to zapravo i govore svaki dan, mi samo to ne primjećujemo uvijek.
“Volim te” govorimo kada spustimo cvijeće na grob drage osobe i kada nježno poljubimo spomenik prije nego što odemo bez okretanja unazad.
Govorimo “Volim te” kada kažemo nekome da “vozi pažljivo” i da “veže sigurnosni pojas” čak i kad taj neko ima samo 10 minuta vožnje pred sobom.
Govorimo “Volim te” zagrljajem koji traje par sekundi više nego što je to potrebno.
I kada slažemo garderobu drage osobe, i kada idemo na kafu i pitamo porodicu “da li nekome treba nešto iz prodavnice?”
Govorimo “Volim te” kada nekome kažemo da nam treba, da ne možemo da živimo bez te osobe i da ne želimo nikad da je izgubimo.
Mnogi govorimo “Volim te” i kada nekome kroz smijeh kažemo “kretenu” ili “idiote”.
Govorimo “Volim te” kada ustanemo iz kreveta u tri ujutru da dragu osobu odvezemo do kuće i kada započnemo svađu bez ikakvog razloga.
A najviše govorimo “Volim te” kada kažemo “Nedostaješ mi” jer se ljubav najviše osjeća kada je neko odustan.
Svi govorimo “Volim te” na drugačije načine. I ne možemo očekivati isto od drugačijih osoba.
Možda vam neko ove dvije riječi ne govori na isti način kao što ih govorite vi, ali obratite pažnju možda vam je već rekao kroz hiljadu i jedan mali postupak i pažnju.
U ovom trenutku postoji neko ko je ludački zaljubljen u vas. Postoji neko ko vas smatra najboljim prijateljem na cijelom svijetu. Postoji član porodice koji ne bi mogao da živi da vas nema. Postoji i neko koga možda ne znate ali ko misli da ste potpuno nevjerovatni i želi da vas upozna bolje.
Ljudi u vašem životu vam govore “Volim te” svaki dan, svako na svoj način.
Kao što i vi pokazujete dragim ljudima da ih volite na najbolji mogući način koji znate. Dugujemo jedini drugima da počnemo da primjećujemo ljubav koja nas okružuje.
Sanjalica
Sanjalica
...
...

Ženski Posts : 1595
Likes : 41
Join date : 10.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja Empty Re: Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja

Počalji od Gost Sub 29 Okt 2016, 12:51

Nikada nisam olako uputila "volim te" bilo kome, jer za mene licno, to predstavlja neko najcistije i najintenzivnije osecanje prema nekome (partneru, prijatelju, roditelju).
Sto se tice ljubavi prema partneru, neko tu ima vise srece i nadje "the one" osobu iz prve, nego iz trece, neko nikada, zivot ume da bude takav.
Nije mi zao sto sam ovoliko ljubavi dala jer to znaci da sam iskreno volela.
Mnogi nisu imalai tu sansu da osete rec Volim te dubinom svoje duse...


[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja Empty Re: Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja

Počalji od Hermosa Preciosa Sre 07 Jun 2017, 18:50

Mnogi nisu imalai tu sansu da osete rec Volim te dubinom svoje duse...


Svidja mi se ova rečenica Miličina..otkriva svu suštinu ljubavi..reči ne vrede ništa, ako se ne osećaju dušom..U tome je sva razlika izmedju fraze i osećaja..
Hermosa Preciosa
Hermosa Preciosa
...
...

Ženski Posts : 2906
Likes : 83
Join date : 21.02.2017
Age : 41
Location : Sa tobom...

Nazad na vrh Ići dole

Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja Empty Re: Volim te: Dvije riječi, sedam slova i beskrajno mnogo značenja

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu