Dodir reči
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koliko su godine važne u vezi

Ići dole

Koliko su godine važne u vezi Empty Koliko su godine važne u vezi

Počalji od Wishmaster Sre 19 Okt 2016, 13:09

[You must be registered and logged in to see this image.]

Teško pitanje na koje je gotovo nemoguće dati odgovor jer pre svega puno toga zavisi od pojedinaca.

Kaže se da nisi mlad (ili star) onoliko koliko imaš godina života već onoliko koliko se osećaš starim ili mladim.

I to je istina.

Verovatno oko sebe imate ljude za koje biste mogli reći da deluju duplo mlađe (ne samo zbog izgleda, nego i ponašanja) ili pak one za koje možete reći da se ponašaju "ko penzići".

Upravo od tog ponašanja i od tih "godina" zavisi i kvalitet veze. Nije važno da li je partner mlađi ili stariji od nas, niti kolika je zapravo ta razlika, nego je važno da li smo sa svojim partnerom na istom mentalnom nivou. Ako jesmo, godine neće biti važne. Bar ne među nama.

Ali će biti važne našoj okolini, pogotovo ako je ta razlika jako velika. Samo od nas i našeg prihvatanja nezadovoljstva okoline, zavisiće i sudbina veze.


Nemojte dopustiti drugima da vam kreiraju život i vezu. Oni koji vas vole, biće srećni ako ste i vi srećni, a ne ako živite u skladu sa njihovim željama i vizijama.

A oni drugi?! Pa ko ih šljivi.

Naravno, članak se ne odnosi na maloletne osobe koje ulaze u vezu sa mnogo starijim osobama. Ako ste u takvoj situaciji, svakako se posavjetujte sa prijateljima i roditeljima.

Iako ljubav ne poznaje godine, ljudi su ti koji to znaju iskoristiti. Nemojte sebi dopustiti da partner iskorišćava vašu ljubav.
Wishmaster
Wishmaster
...
...

Muški Posts : 2218
Likes : 80
Join date : 09.10.2016
Age : 48
Location : Srbija

https://dodir-reci.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Koliko su godine važne u vezi Empty Re: Koliko su godine važne u vezi

Počalji od Gost Sre 19 Okt 2016, 13:26

Sve je tacno sto je napisano, samo kad se desi ljubav pamet ode...
Licno nisam imala taj problem razlike u godinama jer nisam ni dozvoljavala da se desi. Uvek sam znala ko mi odgovara.
Mislim da u tako drasticnim razlikama u godinama postoji neki problem kod obe srane.
Ili nedostatak majcine ili oceve ljubavi, ili tesko detinjstvo pa se trazi sigurnost, ne znam samo glasno razmisljam.
U niciji izbor se ne treba mesati, ljubav je lepa kako god i kad god dodje...Glasam za ljubav...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu