Dodir reči
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Predstavljanja i pozdravi novih članova

+8
Senka
Hermosa Preciosa
Sanjalica
Melinda
fabia
Sanjammm
Pahuljica
Wishmaster
12 posters

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Wishmaster Pon 17 Okt 2016, 00:13

First topic message reminder :

Pozdrav novim članovima NADALINAA i zoranlk.. Dobro nam došli.. Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1920327617
Wishmaster
Wishmaster
...
...

Muški Posts : 2218
Likes : 80
Join date : 09.10.2016
Age : 49
Location : Srbija

https://dodir-reci.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole


Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Hermosa Preciosa Uto 04 Jul 2017, 09:03

sebastjan ::Samo jedna sitna formalnost za sve nove clanove.

- Prilikom ulaska na forum, treba kod moderatorke traziti zahtev za pristup i to u dva primerka uz prilozenu licnu kartu. Zahtev popuniti citko.
- Uz zahtev treba priloziti izvod iz maticne knjige rodjenih i vencanih. Ukoliko niste vencani, to uciniti u najkracem roku. I onda uzeti vencani list.
- Popunjen zahtev predati kod administratora koji treba da izda potvdu za prijem.
- Potvrdu ponovo predati moderatorki koja izdaje uverenje da je potvrda admina primljena, Za uverenje platiti taksu i admnistrativne troskove.
- Doneti na uvid jedan primerak uplatnice.
- Potvrdu od moderatorke odneti kod referenta za tehnicka pitanja i uz potvrdu priloziti prosek tri zadnja licna dohodtka iz firme, zatim uverenje iz katastra i potvrdu o placenom porezu na imovinu..
-  Sa tim uverenjem idete ponovo kod administratora koji overava clanstvo na forumu i izdaje clansku karticu.
- Sa clanskom karticom i overenom zdravstvenom knjizicom, idete nazad kod moderatorke da vas unese u spisak clanova.
- Primerak liste placate na salteru poste.
- Doneti na uvid primerak uplatnice.
- Nakon uvida o uplati mozete da koristite teme sa foruma.

Dobrodosli na forum,

Ne brigaj, Sebastjane, nije moderatorka tolika vrednica, više je za ispijanje kafica, na radnom mestu..nemoj me tužiti, psst Very Happy

Hermosa Preciosa
...
...

Posts : 2906
Join date : 21.02.2017

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od sebastjan Uto 04 Jul 2017, 16:18

Pa ja sam samo naveo minimum pravila i propisa koje svaki novi clan treba da ispuni. To je sve u cilju lakseg i brzeg uclanjenja. Mislim brze i lakse uclanjenje je u interesu svih nas. Zar ne?
Hocu reci, samo sam hteo da pojednostavim celu proceduru, kako bi se izbegli dugi redovi ispred moderatorkinog saltera (dok ona pije kafu).
Ako me razumete?


sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Sanjammm Uto 04 Jul 2017, 18:56

Naravno da razumemo...sada si sve pojednostavio..srecom...bilo je jako komplikovano...  Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1419613378 Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 905063590 Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1596560970 Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1112393994
Sanjammm
Sanjammm
...
...

Ženski Posts : 1931
Likes : 57
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Malena40 Sub 08 Jul 2017, 09:36

Popovac dobro dosao na forum...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Malena40
Malena40
...
...

Ženski Posts : 1636
Likes : 149
Join date : 09.03.2017
Location : My dreams..

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Wishmaster Uto 11 Jul 2017, 21:45

Veliki pozdrav za Sultaniju..Dobro nam došla Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1076409036

[You must be registered and logged in to see this image.]
Wishmaster
Wishmaster
...
...

Muški Posts : 2218
Likes : 80
Join date : 09.10.2016
Age : 49
Location : Srbija

https://dodir-reci.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od popovac Uto 11 Jul 2017, 21:54

Radujem se tvom dolasku...jer nisam sada ja zadnji... Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 353892687 .Treba izdržati bez kajanja. Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 3625542785
popovac
popovac
...
...

Posts : 463
Likes : 10
Join date : 01.07.2017

http://ljubav.forumgabon.com/

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Sanjammm Čet 13 Jul 2017, 09:18

Drago mi je videti te ovde Sultanija,nadam se da ces uzivati u nasem drustvu...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sanjammm
Sanjammm
...
...

Ženski Posts : 1931
Likes : 57
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Wishmaster Ned 18 Mar 2018, 10:36

Dobro nam došla Izgubljena..
Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 1612351842
Wishmaster
Wishmaster
...
...

Muški Posts : 2218
Likes : 80
Join date : 09.10.2016
Age : 49
Location : Srbija

https://dodir-reci.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od sebastjan Ned 18 Mar 2018, 10:51

Pretpostavljam da ne treba da se opet predstavljam. Admin i dalje ima moju licnu kartu ovde. 
Mogu samo reci da se nisam mnogo promenio od poslednjeg puta kada sam bio ovde. 
Jedina promena je da sada imam novu majicu, pa to mozda moze da zbuni nekog. 
E da ...i malo sam skratio siske. 
A i bacio sam stare carape koje sam nosio ranije ovde. 

Sve ostalo je manje vise isto na meni.  Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 3291917029
sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Wishmaster Ned 18 Mar 2018, 10:58

Pozdrav Sebastjane, ne brini lične karte čuvam..da vidimo da li će i ostali da se sete toga..drago mi je da si došao odavno se nismo videli.
Wishmaster
Wishmaster
...
...

Muški Posts : 2218
Likes : 80
Join date : 09.10.2016
Age : 49
Location : Srbija

https://dodir-reci.serbianforum.info/

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od sebastjan Ned 18 Mar 2018, 11:03

Da da ...pa kad sam dobio onako lepu pozivnicu, morao sam da dodjem. Resio sam da se istusiram i ocesljem pre nego dodjem. Da ostavim pozitivan utisak,  Smile
sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Predstavljanja i pozdravi novih članova - Page 4 Empty Re: Predstavljanja i pozdravi novih članova

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu