Dodir reči
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Musko zenski akt

3 posters

Ići dole

Musko zenski akt Empty Musko zenski akt

Počalji od Sanjalica Pet 07 Apr 2017, 19:07

Gledam razno razne umetnicke slike i fotografije aktova zenskih i muskih , koji se postavljaju na  internetu i smatram da je  ljudsko telo savrsenstvo. Medjutim ono sto primecujem ima vise zenskih nego muskih slika . Danas ne mozete otvoriti ni jednu stranicu na internetu a da negde ne iskacu slike golih zena. 
Da li je zensko telo lepse od muskog? Ili u u pitanju nesto drugo. Da li vam je prijatnije gledati zensko ili musko telo? Zasto je muska nagost ne samo sakrivena, nego donekle i tabu? Kad birate slike ili fotografije da li bi radije birali zenski akt nego muski? Ili je stvoreno samo za musku populaciju ?


[You must be registered and logged in to see this link.]
Sanjalica
Sanjalica
...
...

Ženski Posts : 1595
Likes : 41
Join date : 10.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od sebastjan Sub 08 Apr 2017, 14:17

Ako se ja pitam, meni je ipak lepse gledati u zensko telo nego u musko. Smile Kad malo bolje razmislim imam vise razloga za takvo misljenje....ali da ih ne pominjem sada.  
Neko je za zene jos davno rekao da su one lepsi pol. Valjda je taj neko imao razloga za jednu takvu konstataciju. Da li se zene slazu sa tom konstatacijom ??? 
Moguce je da se slazu. 

Ako gledamo fizioloski ...muskarci su obicno dlakavi po celom telu. Smile Mozda to i nije nesto narocito lepo na oko ....ali iskreno ...malo me pripadne muka kad vidim negde u prolazu depilirane muske noge. Pa kad jos obuce neke kratke pantalone ...sorc ...da bi to mozda istakao ...krene mi kamen iz bubrega ..(mada ga nemam...mislim kamen ..ne bubreg)
Muski su opet cesto i neobrijani ...opet dlake ...ali meni to nekako ne smeta. Navikao sam valjda ...cesto gledajuci sebe u ogledalu ...(pogotovo ujutru) Smile nije ni meni lepo, ali ...navika cini cuda.

Za dobrim zenskim telom ...u prolazu, verovatno cu se uvek okrenuti. E sad zasto ...pa valjda zato sto uvek ima neki detalj koji mi zaokupi paznju. I ne mora da bude gola ...moze i onako ...malo samo provokativno ...i eto razloga da bacim oko na neku ...

Slike golih zena na netu ...ok ...volim da pogledam, ali nije mi nesto posebno zanimljivo da bi sad sedeo i listao stranice. Moze da se desi da dok trazim nesto na netu ...citam ...u prolazu pogledam neku, ali ipak vise volim da to nekako dozivim. 
Zasto ima vise slika golih zena nego muskaraca ...valjda zato sto je to trazenija "roba" da tako kazem. To je isto poredjenje kao i kad bi neko pitao zasto u javnim kucama ne rade muskarci nego zene, pa da u tom slucaju zene dodju kao klijenti i da placaju za muske seksualne usluge.

Naravno razlog tome lezi u malo dubljoj istoriji drustvenih odnosa gde je zena ipak neko ko je potcinjen muskarcu i koja je tu da zadovolji muske zelje. Zena bi to ...ako bi i htela ...moral da radi u najvecoj tajnosti da se ne bi okarakterisala kao "dama sumnjivog morala" 
Naravno ...moderno doba i moderna drustvena shvatanja su u velikoj meri probile te barijere. Kod nas to naravno nije slucaj, ali u inostranstvu ...(bio, video) postoje naravno klubovi samo za zene gde se one "pustaju s lanca" i bacaju u zesstok provod sa muskim striperima. I to ne kriju ...nego se ponosno hvale kako su dobro "provele" Smile
Valjda in se ipak vise svidja da gledaju musko telo ...pa makar i dlakavo ...pretpostavljam. Smile
sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od Sanjalica Pon 10 Apr 2017, 15:00

Ocigledno da nase drustvo mije doslo do tog stupnja emancipacije ili ti ravnopravnosti sa muskarcima. Ako je po prirodi svakom se svidja suprotan pol I to je normalno. Jedino sto se sa tobom, slazem da su zene lepsi pol u svakom pogledu , otud i vise slika pretpostavljam na internetu.  Jedino mi smeta sto je to mnogo zastupljeno  ali verovatno neko na tome ima profit I interes.
Sanjalica
Sanjalica
...
...

Ženski Posts : 1595
Likes : 41
Join date : 10.10.2016

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od sebastjan Pon 10 Apr 2017, 15:43

Znaci jedino se u tome slazes samnom?????? Smile
sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od Sanjammm Pon 10 Apr 2017, 18:48

Hahaha...pa i to je nesto...  Musko zenski akt 353892687
Sanjammm
Sanjammm
...
...

Ženski Posts : 1931
Likes : 57
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Novi Sad

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od sebastjan Pet 14 Apr 2017, 20:54

U svakom slucaju dobar pocetak. Smile
sebastjan
sebastjan
...
...

Muški Posts : 216
Likes : 21
Join date : 10.10.2016
Age : 58
Location : Fotelja

Nazad na vrh Ići dole

Musko zenski akt Empty Re: Musko zenski akt

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu